Paweł Tyszkiewicz

S: Pełnomocnik Zarządu SAR, Prezes Fundacji Ad Artis

P: Zarządzanie stowarzyszeniem, realizacja celów statutowych   

E: pawel.tyszkiewicz@sar.org.pl

 

Anna Zimecka

S: Project Director SAR, V-ce Prezes Fundacji Ad Artis

P: Konkursy: EFFIE, Innovation Ad, KTR, Ad Artis Fundacja Sztuki, Muzeum Utracone, Polski Festiwal Reklamy, Imagination Day

E: anna.zimecka@sar.org.pl

 

Magdalena Spisak

S: Procurement Consultant

P: Relacje Klienci-Agencje: Dialog Branżowy, Biała Księga Branży, Dobry Przetarg, standardy przetargowe, narzędzia i pomoc w przetargach

E: Magdalena.Spisak@sar.org.pl

T: 502 150 551

 

Wioletta Kowalczyk-Zelek

S: Senior Project Manager

P: EFFIE

E: wioletta.kowalczyk-zelek@sar.org.pl

T: 513 018 363

 

Marta Kasprzak

S: Project Manager

P: EFFIE

E: marta.kasprzak@sar.org.pl 

T: 509 018 755 

 

Andrzej Olkowicz

S: Project Manager

P: EFFIE

E: andrzej.olkowicz@sar.org.pl

T: 517 870 237

 

Kornelia Mielczarek

Project Manager

P: Innovation, Startup Program, Imagination Day, Klub Mediowy

E: kornelia.mielczarek@sar.org.pl

T: 517 284 519

 

Matylda Kirstein

Junior Project Coordinator

P: Innovation, Startup Program, Imagination Day

E: matylda.kirstein@sar.org.pl

T: 573 975 851

 

Daniel Kuber

S: Senior Project Manager

P: Young Creatives, KTR, See&Say 

E: daniel.kuber@sar.org.pl

T: 517 284 368

 

Dominika Dąbrowska

S: Project Coordinator

P: Young Creatives

E: dominika.dabrowska@sar.org.pl

T: 508 308 115

 

Paulina Świerczewska

S: Project Coordinator

P: See&Say, KTR

E: paulina.swierczewska@sar.org.pl 

T: 507 013 206

 

Maria Zaremba

S:  Project Manager

P:  Klub Brand Design, Klub Agencji Eventowych, Muzeum Utracone, Klub Producentów Reklamowych, Działalność statutowa

E:  maria.zaremba@sar.org.pl

T: 512 609 934

 

Zuzanna Wantrych

S: Project Coordinator

P: Klub Brand Design, Dizałalność Statutowa, Muzeum Utracone

E: zuzanna.wantrych@sar.org.pl

 

Marcin Olkowicz

S: Chief Knowledge Manager

P: Szkoły i Szkolenia

E: marcin.olkowicz@sar.org.pl 

T: 662 248 214

 

Aneta Jodko

S: Senior Project Manager

P: Szkoła Marki (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

E: aneta.jodko@sar.org.pl

T: 508 309 012

 

Małgorzata Papuda

S:Junior Project Manager

P: Szkoła Marki (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

E: malgorzata.papuda@sar.org.pl  

T: 519 253 322

 

Karolina Nowosielska

S:PR Manager

P: PR

E: karolina.nowosielska@sar.org.pl  

T: 518 709 855

 

Renata Kwiatkowska- Mroczek

S: Project Manager

P: Projekty Statutowe

E: renata.mroczek@sar.org.pl

 

Wioletta Jarzynkowska

S: Financial & Administration Manager

P: Administracja i finanse

E: wioletta.jarzynkowska@sar.org.pl

T: 500 167 457

 

Paulina Langowska

S:  Office Coordinator

P:  Projekty statutowe

E:  paulina.langowska@sar.org.pl 

 

Adam Kałużny

S:  Office Manager

P:  Projekty statutowe

E:  adam.kaluzny@sar.org.pl 

 

Katarzyna Stybak- Kawa

S: Project Manager

P:  Projekty statutowe, Przetargi, Portfolio

E:  katarzyna.kawa@sar.org.pl