Zespół SAR

Paweł Tyszkiewicz

S: Pełnomocnik Zarządu SKM SAR, Prezes Fundacji Ad Artis

P: Zarządzanie stowarzyszeniem, realizacja celów statutowych   

E: pawel.tyszkiewicz@sar.org.pl

 

Anna Zimecka

S: Project Director SKM SAR, V-ce Prezes Fundacji Ad Artis

P: Konkursy: EFFIE, Innovation Ad, KTR, Ad Artis Fundacja Sztuki, Muzeum Utracone, Polski Festiwal Reklamy, Imagination Day

E: anna.zimecka@sar.org.pl

 

Wioletta Kowalczyk-Zelek

S: Senior Project Manager

P: EFFIE

E: wioletta.kowalczyk-zelek@sar.org.pl

T: 513 018 363

 

Julia Lubańska

S: Project Manager

P: EFFIE

E: julia.lubanska@sar.org.pl

T: 517 870 237  

 

Andrzej Olkowicz

S: Junior Project Manager

P: EFFIE

E: andrzej.olkowicz@sar.org.pl

T: +48 22 898 84 25

 

Paula Kielar

S: Kierownik Projektu

P: Innovation, Imagionation Day, Klub Mediowy

E: paula.kielar@sar.org.pl

T: 600 004 912

 

Kornelia Mielczarek

S: Junior Project Coordinator

P: Innovation, Imagionation Day, YCM

E: kornelia.mielczarek@sar.org.pl

T: 517 284 519

 

Daniel Kuber

S: Project Manager

P: Young Creatives, KTR, See&Say 

E: daniel.kuber@sar.org.pl

T: 517 284 368

 

Adam Habielski

S: Project Coordinator

P: Young Creatives

E: adam.habielski@sar.org.pl

T: 508 308 115

 

Karolina Gromke

S: Project Coordinator

P: See&Say, KTR

E: karolina.gromke@sar.org.pl

T: 507 013 206

 

Maria Jędrzejec

S:  Project Coordinator

P:  Klub Brand Design, Klub Agencji Eventowych, Muzeum Utracone

E:  maria.jedrzejec@sar.org.pl

T: 512 609 934

 

Paulina Goliszewska - Borys (zwolnienie lekarskie)

S: Project Manager

P: Klub Brand Design, Klub Agencji Eventowych, Muzeum Utracone

E: paulina.goliszewska@sar.org.pl

 

 

Paulina Sadowska

S: Project Manager

P: Działalność statutowa, Przetargi

E: paulina.sadowska@sar.org.pl

T: 518 709 855

 

Jarosław Petz

S: Chief Knowledge Manager

P: Szkoły i Szkolenia

E: jaroslaw.petz@sar.org.pl

T: 509 267 007

 

Aneta Jodko

S: Project Manager

P: Szkoła Marki (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

E: aneta.jodko@sar.org.pl

T: 508 309 012

 

Bożena Sopniewska

S: Dyrektor ds. Programowania i Budżetowania

P: Projekty Statutowe

E: bsopniewska@sar.org.pl

 

Renata Kwiatkowska- Mroczek

S: Project Manager

P: Projekty Statutowe

E: renata.mroczek@sar.org.pl

 

Katarzyna Szustakowska-Świerczak

S: Financial & Office Manager

P: Administracja i finanse

E: katarzyna.swierczak@sar.org.pl

T: 500 167 457

 

Jakub Turkowski

S:  Office Coordinator

P:  Projekty statutowe

E:  jakub.turkowski@sar.org.pl



Katarzyna Stybak- Kawa

S: Project Manager

P:  Projekty statutowe, Przetargi, Portoflio

E:  katarzyna.kawa@sar.org.pl