KONTAKT Z MEDIAMI:

E:  media@sar.org.pl 

 


 

Paweł Tyszkiewicz

S: Dyrektor Zarządzający SAR, Prezes Fundacji Ad Artis

P: Zarządzanie stowarzyszeniem, realizacja celów statutowych   

E: pawel.tyszkiewicz@sar.org.pl

 

Anna Zimecka

S: Project Director SAR, V-ce Prezes Fundacji Ad Artis

P: Konkursy: Wiedza SAR, EFFIE, Innovation, KTR, Ad Artis Fundacja Sztuki SAR, Muzeum Utracone, Polski Festiwal Reklamy, Imagination Day

E: anna.zimecka@sar.org.pl

 


 

Magdalena Spisak

S: Procurement Consultant

P: Relacje Klienci-Agencje: Dialog Branżowy, Biała Księga Branży, Dobry Przetarg, standardy przetargowe, narzędzia i pomoc w przetargach

E: Magdalena.Spisak@sar.org.pl

T: 502 150 551

 


 

Wioletta Kowalczyk-Żelek

S: Senior Project Manager

P: EFFIE

E: wioletta.kowalczyk-zelek@sar.org.pl

T: 513 018 363

 

Paulina Goliszewska

S:  Project Manager

P:  EFFIE, Klub Producentów Reklamowych SAR

E:  paulina.goliszewska@sar.org.pl 

T:  511 698 622 

 

Aleksandra Schönthaler

S:  Project Manager

P:  EFFIE

E:  Aleksandra.Schonthaler@sar.org.pl 

T:  698 619 191

 


 

Daniel Kuber

S: Senior Project Manager

P: Young Creatives, KTR, See&Say, Innovation

E: daniel.kuber@sar.org.pl

T: 517 284 368

 

Dominika Dąbrowska

S: Project Manager

P: Young Creatives

E: dominika.dabrowska@sar.org.pl

T: 508 308 115

 

Patrycja Stala

S: Project Coordinator

P: See&Say, KTR

E: patrycja.stala@sar.org.pl 

T: 507 013 206

 


 

Katarzyna Stybak- Kawa

S:  Project Manager

P:  Projekty statutowe

E:  katarzyna.kawa@sar.org.pl

 

Maria Zaremba

S:  Senior Project Manager

P:  Relacje Klienci-Agencje, Klub Agencji Eventowych SAR, Polski Klub Brandingu SAR, Działalność statutowa, Portfolio agencji, Sprawy członkowskie, Muzeum Utracone, Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń - TUgether

E:  maria.zaremba@sar.org.pl

T: 512 609 934

 

Małgorzata Mioduszewska

S:  PR i Communication Manager

P:  Komunikacja, PR SAR, Rada Sektorowa

E:  malgorzata.mioduszewska@sar.org.pl 

T:  518 709 855

 

Julian Dworak

S:  Dyrektor KPR

P:  Klub Producentów Reklamowych SAR

E:  julian.dworak@sar.org.pl 

T:  506 170 893

 


 

Aneta Jodko

S: Senior Project Manager

P: Wiedza SAR (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

E: aneta.jodko@sar.org.pl

T: 508 309 012

 

Magdalena Tyszkiewicz

S: Knowledge Manager

P: Wiedza SAR

E: magdalena.tyszkiewicz@sar.org.pl 

T: 794 575 525

 

Karolina Kotulska

S: Asystentka projektów

P: Wiedza SAR (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

E: karolina.kotulska@sar.org.pl 

 

Małgorzata Papuda (urlop)

S: Project Manager

P: Wiedza SAR (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

E: malgorzata.papuda@sar.org.pl  

T: 519 253 322

 


 

Renata Kwiatkowska- Mroczek

S: Kierownik działu projektów unijnych i dotacji

P: Projekty Statutowe

E: renata.mroczek@sar.org.pl

 

Marcin Olkowicz

S: Animator ds. działań Rady Sektorowej

E: marcin.olkowicz@sar.org.pl 

T: 662 248 214

 

Teresa Zielińska

S: Senior Project Manager/ Sekretarz Rady Sektorowej

P: Projekty Statutowe

E: teresa.zielinska@sar.org.pl

T: 660 450 454

 


 

Karolina Gąsiorowska

S: Senior Financial & Administration Manager

P: Administracja i finanse

E: karolina.gasiorowska@sar.org.pl 

T: 500 167 457

 

Damian Tokarski

S:  Office Manager

P:  Projekty statutowe

E:  damian.tokarski@sar.org.pl

 

Katarzyna Kaszuba

S:  Office Coordinator

P:  Projekty statutowe

E:  katarzyna.kaszuba@sar.org.pl