KONTAKT Z MEDIAMI:

E:  media@sar.org.pl 

 


 

Paweł Tyszkiewicz

S: Dyrektor Zarządzający SAR

P: Zarządzanie stowarzyszeniem, realizacja celów statutowych   

E: pawel.tyszkiewicz@sar.org.pl

 

Anna Zimecka

S: Project Director SAR

P: Konkursy: Wiedza SAR, EFFIE, Innovation, KTR, Ad Artis Fundacja Sztuki SAR, Muzeum Utracone, Polski Festiwal Reklamy, Imagination Day

E: anna.zimecka@sar.org.pl

 


 

Magdalena Spisak

S: Procurement Consultant

P: Relacje Klienci-Agencje: Dialog Branżowy, Biała Księga Branży, Dobry Przetarg, standardy przetargowe, narzędzia i pomoc w przetargach

E: Magdalena.Spisak@sar.org.pl

T: 502 150 551

 


 

Wioletta Kowalczyk-Żelek

S: Senior Project Manager

P: EFFIE

E: wioletta.kowalczyk-zelek@sar.org.pl

T: 513 018 363

 

Paulina Goliszewska

S:  Project Manager

P:  EFFIE

E:  paulina.goliszewska@sar.org.pl 

T:  511 698 622 

 

Aleksandra Schönthaler

S:  Project Manager

P:  EFFIE

E:  Aleksandra.Schonthaler@sar.org.pl 

T:  698 619 191

 


 

Daniel Kuber

S: Senior Project Manager

P: Young Creatives, KTR, See&Say, Innovation

E: daniel.kuber@sar.org.pl

T: 517 284 368

 

Damian Tokarski

S: Project Manager

P: Young Creatives

E: damian.tokarski@sar.org.pl

T: 508 308 115

 

Patrycja Stala

S: Project Manager

P: See&Say, KTR

E: patrycja.stala@sar.org.pl 

T: 507 013 206

 


 

Maria Zaremba

S:  Senior Project Manager

P:  Relacje Klienci-Agencje, Klub Agencji Eventowych SAR, Polski Klub Brandingu SAR, Klub Ad Tech SAR, Działalność statutowa, Portfolio agencji, Sprawy członkowskie, Muzeum Utracone, Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń - TUgether

E:  maria.zaremba@sar.org.pl

T: 512 609 934

 

Kamil Michno

S:  Project Manager

P:  Systemy wewnętrzne, AdAid.eu

E:  kamil.michno@sar.org.pl

 

Anna Dobrowolska - Balcerzak

S:  Junior Project Manager

P:  Statutowe / Sekretarz Rady Sektorowej

E:  anna.dobrowolska@sar.org.pl 

T:  888 068 238

 

Kamil Walczak

S:  Koordynator projektów IT

P:  Projekty statutowe

E:  kamil.walczak@sar.org.pl

 

 


 

Aneta Jodko

S: Senior Knowledge Manager

P: Wiedza SAR (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

E: aneta.jodko@sar.org.pl

T: 508 309 012

 

Magdalena Tyszkiewicz

S: Senior Knowledge Manager

P: Wiedza SAR

E: magdalena.tyszkiewicz@sar.org.pl 

T: 794 575 525

Magdalena Lewkowicz

S: Knowledge Manager

P: Wiedza SAR

E: magdalena.lewkowicz@sar.org.pl 

T: 606 929 927

 

Małgorzata Papuda (urlop)

S: Project Manager

P: Wiedza SAR (SSM, SMI, SZPwK, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte)

 


 

Renata Kwiatkowska- Mroczek

S: Kierownik działu projektów unijnych i dotacji

P: Projekty Statutowe

E: renata.mroczek@sar.org.pl

 

Marcin Olkowicz

S: Animator ds. działań Rady Sektorowej

E: marcin.olkowicz@sar.org.pl 

T: 662 248 214

 


 

Karolina Gąsiorowska

S: Chief Financial & Administration Officer

P: Administracja i finanse

E: karolina.gasiorowska@sar.org.pl 

T: 500 167 457

 

Katarzyna Kaszuba

S:  Financial & Administration Specialist

P:  Projekty statutowe

E:  katarzyna.kaszuba@sar.org.pl

 

Jakub Skura

S:  Office Manager

P:  Projekty statutowe

E:  jakub.skura@sar.org.pl

T: 511 694 349