logo-konkurs-ktr

Konkurs KTR

Zobacz więcej na stronie: www.ktr.org.pl

Miecz-Srebro-Statuetka-KTR-805x490

Konkurs KTR nagradza i docenia każdą perełkę komunikacyjną powstałą na terenie Polski. Z każdej dziedziny twórczości reklamowej i około reklamowej. Stworzoną przez reklamiarzy, digitalowców, ilustratorów, fotografów, filmowców oraz tych trudnych do nazwania z zawodu, z dużych i małych firm, specjalistów i omnibusów, starych i młodych. Standardy jurorów konkursu są tak wysokie, że nie mieszczą się w ich głowach, ale biją mocno w ich sercach, a uważność i dokładność w znajdowaniu zalet w pracach jest tak szczegółowa, jak praca kardiochirurga. Już sam fakt nominowania do katalogu jest wielkim wyróżnieniem, a wyjście na scenę po nagrodę podczas uroczystej Gali to Twój wielki krok w życiu profesjonalisty.

Słynna, ciężka od znaczeń i wagi statuetka KTR sprawia, że następnego dnia do pracy przychodzi się lekko i jak na skrzydłach, a pokonkursowe party wspomina się długo i z uśmiechem, pomimo nieustannych toastów za najlepszych z najlepszych!

Sprawdź więc, ile naprawdę znaczysz na firmamencie gwiazd polskiej reklamy. Zdobądź nagrodę, sławę, uznanie, a co najważniejsze i najpiękniejsze - zostań obiektem zazdrości i inteligentnie złośliwych komentarzy wszystkich, którzy musieli uznać Twoją wyższość. Wszystkich najlepszych.