VOUCHERY SZKOLENIOWE

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i idąc w ślad za rynkową praktyką, oferujemy sprzedaż VOUCHERÓW na realizowane szkolenia.

Koniec roku to zwykle okres intensywnego pożytkowania budżetów szkoleniowych. Jeśli na koniec roku w budżecie zostały środki na szkolenia, często z racji wydłużonych procedur, zamawiania usług przez organizację nie udaje się ich wykorzystać.

W wielu firmach wydatki na szkolenia muszą zostać zaplanowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem albo wręcz z góry na cały rok. Wymaga to dopasowania planów do harmonogramów firm szkoleniowych i określenia, którzy pracownicy w jakim terminie będą dostępni, by w warsztatach lub szkoleniach wziąć udział.

Vouchery szkoleniowe są odpowiedzią na potrzebę dysponowania funduszami szkoleniowymi w optymalny sposób, oferując elastyczność, nie zmuszając do wyboru konkretnych terminów i szkoleń w momencie zakupu i nie deklarując dokładnej listy uczestników.

CZYM JEST VOUCHER?

  • Voucher ważny jest przez cały 2024 rok i stanowi podstawę udziału w dowolnym szkoleniu/ szkole (z wyłączeniem szkół projektowych, w tym MBS Program by Effie i Innovation Camp, Akademii Young Creatives).
  • Wykupienie Vouchera może być przydatne m.in., gdy dysponuje się budżetem, ale nie wybrano jeszcze konkretnego szkolenia lub gdy z powodów księgowych preferowane jest wykupienie szkolenia w danym okresie rozliczeniowym, zachowując przy tym elastyczność wyboru przyszłego konkretnego terminu / trybu / grupy.

WARTOŚCI VOUCHERA

  • 1 000,00 zł netto
  • 2 000,00 zł netto
  • 3 000,00 zł netto
  • 5 000,00 zł netto
  • 10 000,00 zł netto

REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW

Przed skorzystaniem z oferty voucherów prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

JAK ZAMÓWIĆ VOUCHER?

Wystarczy wypełnić i odesłać formularz na adres: szkolenia@sar.org.pl

WYKORZYSTANIE VOUCHERA

Voucher można wykorzystać na wszystkie szkolenia i szkoły dostępne w ofercie na 2024 rok.

 

Więcej informacji: szkolenia@sar.org.pl, 508-309-012