2

 

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA SZKOLENIA

Jak pracować z GenZ? Jak osiągać wyniki i nie wypalać się? Jak reagować na kolejne kryzysy, które pod nasze nogi rzuca świat? Szkolenie przygotowuje uczestnika do zwinnego poruszania się po nowej liderskiej rzeczywistości. Pomaga w prowadzeniu zespołów w nowoczesny i skuteczny sposób, odnosząc się do aktualnych potrzeb pracowników na rynku. Zamienia buzzwordy jak well-being czy neuronauka w praktyczne narzędzia pracy lidera czy liderki. Każdy z uczestników i uczestniczek buduje swój styl liderski w autentyczny sposób, w zgodzie ze swoimi wartościami i podejściem do świata.

PODSTAWOWE INFORMACJE O SZKOLENIU

FORMA
SZKOLENIA

CZAS
SZKOLENIA

CENA
SZKOLENIA

Stacjonarnie/Online

Dwa dni(12h)

1800 zł

  

 TERMINY SZKOLENIA


 

CEL EDUKACYJNY

  • Zbudować kompetencje nowoczesnego lidera czy liderki w branży kreatywnej?

  • Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu neuronauki – jak prowadzić zespoły w autentyczny sposób, nie zaniedbując skuteczności.

  • Rozwój umiejętności związanych z liderską codziennością: od delegowania do informacji zwrotnej.

  • Odniesienie nowych umiejętności do standardów rynkowych i sprawdzenie ich w case’ach.

PROGRAM

DLACZEGO LIDERZY Z ROKU 2000 BYLIBY BEZRADNI W 2023? Prowadzenie zespołu w nowoczesny sposób: realizowanie celów w połączeniu z budowaniem warunków, których najlepsi eksperci oczekują w miejscu pracy.

  

CO DOBRY LIDER I LIDERKA POWINNI WIEDZIEĆ O MÓZGU? Prowadzenie zespołów w kontekście neuronauki. Dbanie o zespołowe i indywidualne potrzeby współpracowników. Przewidywanie i wczesne reagowanie dzięki znajomości heurystyk. Funkcjonalny model Inteligencji Emocjonalnej jako kompas do poruszania się po skomplikowanym świecie relacji.

  

O DOBRYCH I ZŁYCH HYBRYDACH. Jak najlepiej budować nowe formaty pracy?Wykorzystanie najlepszych praktyk pracy w modelu hybrydowym: stymulowanie kreatywności, współpracy i zaufania. Gospodarowanie kapitałem społecznym i zaufaniem.

  

TWOJE LIDERSKIE JA: Budowanie swojej liderskiej tożsamości i komunikacji wokół niej – menadżerskie expose, komunikacja wartości.

  

NOWY PARADYGMAT INFORMACJI ZWROTNEJ: feedback/feedforward, wdzięczność, delegowanie i egzekwowanie. Narzędzia i testowanie ich na case’ach.

  

DOBROSTAN TO WIĘCEJ NIŻ BUZZWORD. Budowanie zrównoważonego środowiska pracy: well-being dla kreatywnych ludzi jako wsparcie innowacyjności i ochrona przed wypaleniem. Psychologiczne bezpieczeństwo w zespole.

  

DLACZEGO JUŻ NIE WSZYSCY ABSOLWENCIE CHCĄ PRACOWAĆ W GOOGLE? Budowanie środowiska wspierającego różnorodność – pokolenia, płeć, etapy życia i inne.

  

TRUDNE, WAŻNE ROZMOWY: Jak dobrze rozmawiać o podwyżkach, odejściach, konfliktach? Praca na case’ach uczestników z uwzględnieniem takich tematów jak m.in.:

- prośba o podwyżkę,

- kryzysy związane ze zdrowiem psychicznym (wypalenie, uzależnienia),

- prowadzenie sporów,

- negatywne relacje,

- kryzysowe sytuacje (wojna/pandemia 

 DZIĘKI UDZIAŁOWI W SZKOLENIU UCZESTNIK

  • Zna założenia nowoczesnego sposobu prowadzenia zespołów;

  • Budowanie zespołów, w których ludzie chcą pracować;

  • Tworzy warunki wspierających rozwój kreatywności;

  • Zbudowanie swojej menadżerskiej „skrzynki narzędzi”: od skutecznego delegowania po informację zwrotną.

  • Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.

ZAPRASZAMY

Pracownicy sektora, w tym właściciele firm oraz osoby zarządzające firmami marketingowymi, osoby menadżerowie i liderzy zespołów, kierownicy projektów, pracownicy działów HR i inne osoby zajmujące się tą tematyką w branży.

  

DO POBRANIA


broszura szkoleń dofinansowanych

 JESTEŚ ZAINTERESOWANY? WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY