HERO_SSM_SAR – 1

WSTĘP

Pierwsza w Polsce szkoła strategii i komunikacji marki, która pozwala poznać i przećwiczyć budowę brandu z czterech kluczowych perspektyw.

Program nie tylko zapewnia doskonałą bazę wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim umożliwia uczestnikom praktyczne ćwiczenie umiejętności potrzebnych w codziennej pracy i rozwiązywaniu zadań, które należą do pracy stratega komunikacji. To podejście nakierowane jest na dostarczanie uczestnikom zestawu kompetencji, które pozwolą uczestnikom uwierzyć we własną intuicję w podejściu do problemów komunikacji, przetworzyć posiadane informacje w pomysły inspirujące kreację oraz zainspirować zespół, z którym pracują.

Dzięki zastosowanej w SSM metodologii, łączącej to, co najlepsze w tradycyjnym podejściu do procesu budowy strategii z najnowszymi inspiracjami efektywnych strategii komunikacyjnych, uczestnicy mają możliwość głębokiej analizy mechanizmów i kontekstów kulturowych, społecznych, psychologicznych i biznesowych.

O SZKOLE

SSM to 9-cio miesięczny proces edukacyjny zakończony obroną pracy dyplomowej. To 200 godzin pracy, nauki, doświadczeń i networkingu z najlepszymi profesjonalistami komunikacji marketingowej w Polsce.

SSM oferuje specjalistyczne treści dostosowane do codziennych potrzeb. Gwarancją wysokiej jakości programu jest m.in. to, że jest tworzony przez najlepszych praktyków rynku. Formuła SSM to mieszanka różnych środowisk, kultur organizacyjnych i doświadczeń zawodowych. To projekt edukacyjny, w którym nie ma nauczycieli - są tu wyłącznie aktywni zawodowcy. Wszyscy wykładowcy mają stały kontakt z klientami i realnymi zadaniami, mają różne doświadczenia, które pozwolą uczestnikom na poznawanie wielu narzędzi i modeli biznesowych. To osobowości rynku - każdy spośród starannie wybranych prowadzących zajęcia w SSM jest wybitnym profesjonalistą w swojej dziedzinie.

PROGRAM

Program SSM przeprowadza uczestników równolegle przez cztery możliwe procesy budowy marki z perspektywy: • CZŁOWIEKARYNKUBIZNESUMEDIÓW

Program SSM składa się z czterech modułów, poświęconych kolejno: • konsumentowi, • kontekstowi rynkowemu, • budowaniu marki, • realizacji działań komunikacyjnych. Każdy moduł kończy się dniem podsumowującym, w trakcie którego uczestnicy utrwalą zdobytą wiedzę pracując na studiach przypadku.

Po opanowaniu każdej z 4 perspektyw absolwent studium SSM Strategii i Komunikacji Marki ma szansę stać się narratorem o nieograniczonych możliwościach tworzenia marek, a więc świata, w którym żyjemy.

Cztery moduły, cztery punkty widzenia, cztery wątki, cztery strony świata budowy strategii i komunikacji marki. Jedna wielka, fascynująca choć wymagająca opowieść, której znajomość pozwala na zmienianie reguł gry, struktury tej opowieści, podporządkowanie jej sobie i swoim celom.

01

MARKA i CZŁOWIEK

02

ŚRODOWISKO DECYZYJNE MARKI

03

RAMY STRATEGICZNE MARKI

04

MARKA W DZIAŁANIU

WYKŁADOWCY

SSM to bardzo szczególna platforma wymiany wiedzy i budowania doświadczeń w oparciu o współpracę z prowadzącymi zajęcia praktykami. Przez 9 miesięcy uczestnicy SSM pracują z ponad dwudziestoma wybitnymi osobowościami świata marketingu i komunikacji marketingowej: strategami, szefami agencji i zespołów, marketerami i badaczami, którzy za swoją pracę byli wielokrotnie nagradzani i wyrobili sobie niekwestionowaną pozycję w branży.

Rada Programowa szkoły SSM Strategia i Komunikacja Marki zaprosiła do podzielenia się doświadczeniami wyłącznie najlepszych praktyków. Co najważniejsze, ich bieżąca praca i doświadczenie pozwala im dzielić się z uczestnikami najbardziej aktualnymi case’ami i rozwiązaniami, które sami stosują.

Rada Programowa

Agnieszka Kwaśniewska

Chief Strategy Officer, Saatchi&Saatchi IS

Agnieszka Gozdek

Strategy Director & Partner, 180heartbeats

Grażyna Skarżyńska

Współzałożycielka, Good Company

Antoni Trela

Partner, CPC Brand Consultants

Tomasz Bartnik

Partner, O11e

 

Wykładowcy

Jacek Bielarz

Marketing Director w Grupie Maspex

Magdalena
Dobrowolska-Sagan

Strategy & Service Designer, LEGO SERIOUS PLAY facilitator

Iwona
Doktorowicz-Dudek

Consultant, Business Trainer

Krzysztof Goryński

Szef diagnostyki w One Eleven

Michał Kociankowski

Kierownik Pracowni Badań i Rozwiązań w Synergion

Magdalena Kosińska

Dyrektor Marketingu Philips Polska

Arkadiusz Łoś

Brand Consulting & CI Director w Dragon Rouge

Roman Łoziński

Założyciel Think ECO

Marta Marczak

Szef Zespołu Strategii Marki w PwC

Adam Nowakowski

Creative Agency Partner CEE w Facebook

Katarzyna
Piwowarczyk-Atys

Deputy Country Marketing Director w IKEA

dr Agata Romaniuk

Założycielka, BLINK

Michał Rutkowski

Dyrektor Zarządzający w K2

Marcin Samek

Strategy&SoMe Director w McCann Worldgroup

Zuzanna Skalska

Founding Partner w 360Inspiration

Jacek Studziński

Senior strategy planner w Isobar Polska

Patrycja Szymańska

Qualitative Research Director w Ipsos

 

PODSTAWOWE INFORMACJE O SZKOLENIU

FORMA
SZKOLENIA

MIEJSCE
SZKOLENIA

CENA
SZKOLENIA

Pracujemy hybrydowo (off/online) w rytmie dwudniowych (piątek i sobota) zjazdów, w odstępach 2-tygodniowych

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

Dla członków SAR: 14 000 netto Dla firm niezrzeszonych: 16 000 netto

ZGŁOSZENIA

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami.

Chcesz zgłosić swój udział lub udział swoich pracowników? Wystarczy, że wypelnisz poniższe formularze:

tel: 508 309 012

szkolenia@sar.org.pl
Formularz osobowy SSM
formularz zgłoszeniowy SSM