Szkoła Marki SAR to wszechstronny, dogłębny, syntetyczny i rozległy program szkoleniowy obejmujący obszary praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych w branży komunikacyjnej. To program najbardziej ogólny i najbardziej szczegółowy jednocześnie.

Szkoła Marki jest tym, co w naszej branży najlepsze. Najlepsi wykładowcy, najlepsze połączenie wiedzy z praktyką, najlepszy networking, najlepsza metodyka.

Odpowiadając na wnikliwie zdiagnozowane zapotrzebowania rynku, oferujemy w Szkole Marki SAR wszystko to, co w praktyczny sposób przyczynia się do wzrostu każdej organizacji i każdej firmy. Dowodzimy, że wiedza jest inwestycją, a praktyka wdrożeniem w życie i gwarancją zwrotu z tej inwestycji.

W ofercie szkoły marki znajdą Państwo:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na 2020 rok:

Więcej informacji: szkolenia@sar.org.pl, 508-309-012

*OGÓLNE WARUNKI UDZIAŁU W SZKOLENIU

*ZASADY DZIAŁANIA SZKOŁY MARKI

*PROCEDURA REKLAMCJI SZKOLEŃ


 

Nasi Klienci:

180heartbeats + JUNG v MATT, 24/7 Communications, 38 Content Communication, 3M Poland, 4 Frame, 4 Fun Media, 4P Consulting, 4P Research Mix, ABBABC Kids, Accor Hotels Actavis, ActivAD, Agriadform, Admind,Advalue,Adwiser, Aegis Media, Agata Meble, Agencja 21Agencja Interaktywna MUGAgencja Marketingowa QuantumAgencja reklamowa 4AllAgencja reklamowa Anny TurkiewiczAgencja reklamowa AXEL, Agencja Reklamowa Double, Agencja reklamowa MAIK, Agencja reklamowa Preria, Agencja reklamowa UP, Agora, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Albedo Marketing i inni...


 

Referencje Klientów:


 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych:

pobrane