Wszystkie szkoły oferowane w ramach Szkoły Marki SAR przeznaczone są dla pracowników, z minimum 3-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w branży komunikacji marketingowej i zapewniają szczegółową wiedzę oraz szeroką praktykę w danej dziedzinie.

Każda z naszych szkół to bardzo szczególna platforma wymiany wiedzy i budowania doświadczeń w oparciu o współpracę z prowadzącymi zajęcia praktykami. Rady Programowe szkół zaprosiły do podzielenia się doświadczeniami wyłącznie najlepszych praktyków. Co najważniejsze, ich bieżąca praca i doświadczenie pozwala im dzielić się z uczestnikami najbardziej aktualnymi case’ami i rozwiązaniami, które sami stosują.

Programy szkół zapewniają doskonałą bazę wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim umożliwiają uczestnikom praktyczne ćwiczenie umiejętności potrzebnych w codziennej pracy. To podejście nakierowane jest na dostarczenie uczestnikom zestawu kompetencji, które pozwolą uwierzyć we własną intuicję, przetworzyć posiadane informacje oraz zainspirować zespół, w którym pracują.

Więcej informacji: szkolenia@sar.org.pl, 508-309-012