SAR oferuje wszechstronny i dogłębny program szkoleniowy, obejmujący obszary praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych w branży komunikacji marketingowej – od tematów ogólnych, po szczegółowe zagadnienia.

Oferujemy to, co w naszej branży jest najlepsze:

  • Najlepszych wykładowców- wyłącznie doświadczonych praktyków, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej.
  • Najlepsze połączenie wiedzy z praktyką- doskonała baza wiedzy teoretycznej, najlepszy networking i najlepsza metodyka, dzięki intensywnemu, bezpośredniemu i efektywnemu kontaktowi z wykładowcami i pomiędzy uczestnikami.
  • Najlepsze i najświeższe case’y- bieżąca praca naszych trenerów i ich doświadczenia pozwalają im dzielić się z uczestnikami najbardziej aktualnymi case’ami i rozwiązaniami, które sami stosują.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, oferujemy wszystko co w praktyczny sposób przyczynia się do wzrostu każdej organizacji i firmy. Dowodzimy, że wiedza jest inwestycją, a praktyka wdrożeniem w życie i gwarancją zwrotu z tej inwestycji.

W OFERCIE SAR ZNAJDUJĄ SIĘ:

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z: