LOGO_01

 

F1 Agnieszka_Barej
Agnieszka Barej

Head of Media and Digital Central Europe w Procter & Gamble

Absolwentka Marketingu i Zarządzania SGH. Od 2005 związana z Brand Managementem rynku FMCG. W portfelu marek, którymi zarządzała znajdują się Gillette, Old Spice, Lenor, Ariel, Pampers. Od kilku lat odpowiedzialna za media w Procter & Gamble w Europie centralnej.

Wykłada:

Zarządzanie Projektami w Komunikacji


 

F2 Tomasz_Bartnik


Tomasz Bartnik

Partner w One Eleven

Poprzednio Chief Strategic Officer Grupy Saatchi & Saatchi w Polsce. Pracował też w Corporate Profiles Consulting i w Stratosferze. Tworzył i współzarządzał działami strategii Saatchi & Saatchi oraz PZL. Publikuje, wykłada, bywa członkiem jury konkursów branżowych, m.in. Effie czy Innovation Award.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


Anna-Bianchi

Anna Bianchi 

Marketingiem zajmuje się zarówno od strony teoretycznej jak i przede wszystkim praktycznej. Jako dyrektor strategiczny międzynarodowej agencji reklamowej posiada ponad 13 lat doświadczenia w opracowywaniu i wdrażaniu strategii komunikacji marketingowych. Pracowała w Polsce, we Włoszech i w USA realizując projekty dla takich marek jak m.in. Barilla, Bayer, Colgate – Palmolive, Henkel, Tetra Pak i TUI. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, aktualnie doktorantką w Katedrze Marketingu WZ UW. Specjalizuje się w tematyce marketingu w Internecie, promocji online, komunikacji nieformalnej i mediów społecznościowych.


F3 Jacek _Bielarz

Jacek Bielarz 

Marteking Director w Grupie Maspex

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Avans University of Applied Sciences (Holandia) oraz Durham University i London School of Marketing. W portfelu marek, którymi zarządzał znajdują się m.in.: Hit, Krakuski (Bahlsen AG) oraz Tymbark, Caprio, Tiger (Maspex Wadowice).

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki

 


F4 Tomasz Bogdanowicz

Tomasz Bogdanowicz

Właściciel Shopper Link

 Związany był z agencją WALK, w ramach której opowiadał m.in. za kluczowych klientów firmy oraz rozwój shopper marketingowych kompetencji firmy.   Uczestniczył zarówno w planowaniu strategicznym, jak i egzekucji narzędzi promocyjnych. Pracował m.in. dla Johnson&Johnson, Unilever, Nestle, Nikon,Volkswagen czy Coca Cola.

Wykłada:

Komunikacja in-store Przygotowanie akcji promocyjnych


F6 Katarzyna Ciepiela

Katarzyna Ciepiela

Adwokat w kancelarii Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy

W LSW poświęca się zagadnieniom prawa autorskiego i dóbr osobistych. Jej zainteresowania koncentrują się między innymi na prawie konkurencji, prawie reklamy, prawie mody i prawie medycznym. Doświadczenie zdobywa również w zakresie arbitrażu handlowego.

Wykłada:

Prawo mediów społecznościowych

Wstęp do organizacji eventów

Organizacja eventów


artur dlubak2

Artur Dłubak

Manager, trener i coach.

Absolwent m. in. Zarządzania Przedsiębiorstwem na Fern Akademie w Hamburgu, Marketingu i Sprzedaży na WSHiFM w Warszawie, oraz Zarządzania Innowacją & Zmianą na York Saint John University w Yorku. Jako jeden z nielicznych Polaków uzyskał dyplom Zarządzania Sieciami Sprzedaży w instytucie IGA w Atlancie. Od ponad 25 lat w sprzedaży, dystrybucji oraz produkcji - praktyka zdobyta na 4 kontynentach w środowisku tak małych firm jak i dużych korporacji. Pełnione funkcje: dyrektora hipermarketów, zarządzania zapasami, supply chain, sprzedaży, marketingu & rozwoju biznesu, dyrektora generalnego w takich firmach, jak: Metro, Tesco, Leroy Merlin, Perekriostok (X5), Dixy, Kreisel GmbH, Megapolis Group, IGA Russia, Barlinek Rosja.


F7Magdalena Dobrowolska-Sagan

Magdalena Dobrowolska-Sagan

Strategy &Service Designer, LEGO SERIOUS PLAY facilitator

Strateg, coach, prowadzi procesy budowania strategii marek, zintegrowanej strategii komunikacji oraz innowacji. Współautorka metody warsztatowej „Prowokacje strategiczne”. Certyfikowany facylitator metody LEGO Serious Play®.

Pracowała m.in. dla Nestle, Winiary, Bayer, Mazda, Bobovita, Getinbank, Netia, DB Schenker, LeroyMerlin.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F8 Iwona Doktorowicz-Dudek

Iwona Doktorowicz-Dudek

Wiceprezes ds. marketingu w Kompanii Piwowarskiej

Zarządza markami Tyskie, Żubr, Lech, Redd’s, Książęce, Dębowe, Wojak, Pilsner Urquell, Grolsch. Wcześniej w Grupie Danone, gdzie kierowała m.in. markami: Delicje, Pieguski, Petitki, Activia, Actimel, Danonki, Danio, Jogurt Danone, Fantasia, Gratka.

Od roku 2013 juror w konkursach Effie.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki
Zarządzanie Projektami w Komunikacji


F9 Krzysztof Goryński

Krzysztof Goryński

Szef diagnostyki w One Eleven

Związany z badaniami marketingowymi rynku nowych technologii i mediów. W TNS/GFK/Gemius realizował projekty segmentacyjne, produktowe i wizerunkowe między innymi dla UPC, Play, Netia, Orange i Microsoft. Od 2015 roku w TVN odpowiadał za obszar wiedzy związanej z nowym konsumentem oraz insighty strategiczne dla rynku wideo online.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F10 Agnieszka Gozdek

Agnieszka Gozdek

Brand Strategy Director w Isobar Polska, Dentsu Aegis Network

Zdobywała doświadczenie w strategiach marek w SMG/KRC Millward Brown, następnie w D’Arcy i Leo Burnett, a także

w Stratosfera Added Value. W Isobar Poland Group odpowiada za dział zajmujący się strategią marek, komunikacją 360, media społecznościowe i CRM.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


marta jaskulska

Marta Jaskulska

założycielka Brandlogic

Strateg i psycholog. Pracuje w oparciu o autorski proces Brand Logic®, łącząc wiedzę z zakresu społecznej psychologii klinicznej z ponad 20-letnim         doświadczeniem w komunikacji marketingowej. Autorka strategii dla takich marek jak CCC (“Idę po więcej”), Prudential (Młody Bóg i odkładanie w czasie”), Vision Express (“Ekspert dbający o wzrok Polaków”), Inka (“Przyjemne z pożytecznym”), gazeta.pl (“Tylko to, co wartościowe”), Piątnica (“To z Piątnicy, to naturalne”).

“Praca ze mną jest wyjątkowa, bo u podstaw mojej metody leży głębokie zrozumienie człowieka, jego emocji i motywacji oraz upraszczanie tego, co niepotrzebnie skomplikowane. Codziennie udowadniam, że strategia może być prosta.”

Wykłada:

Jak budować markę, krok po kroku


F11 Michał Kociankowski

Michał Kociankowski

  Kierownik Pracowni Badań i Rozwiązań w Synergion

Badacz rynku i strategii komunikacji, twórca narzędzi i produktów badawczych łączących techniki ilościowe i jakościowe. Prowadził dział Research Consulting w Grupie IQS, następnie w Young&Rubicam Warsaw.

Wykładowca SGH. Szef Rady Programowej Szkoły Badań Rynku PTBRiO. Juror konkursu Superbrands. Przewodniczący komisji jury w konkursie Effie 2009.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F12 Anna Koszur


Anna Koszur

Deputy Managing Director w Scholz&Friends

Jest jednym z pionierów doradztwa marketingowego w Polsce. Pracowała w DDB Warszawa, gdzie tworzyła dział brand consultingu i była członkiem Zarządu.

Tworzyła Corporate Profiles Consulting – firmą zajmującą się doradztwem strategicznym. Obecnie Deputy Managing Director w agenci Scholz&Friends Warszawa.

Członek jury Effie.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F13 Dorota Krasnodębska - Wnorowska

Dorota Krasnodębska - Wnorowska

Właściciel Proste Pytanie

Trener innowacji i konsultant strategiczny, praktyk Design Thinking, współautorka metody Prowokacji Strategicznych, ponad 18 lat związana z rynkiem reklamy (Publicis, Saatchi&Saatchi). Specjalizuje się we wspieraniu procesów innowacji w organizacjach, facylitowaniu procesów strategicznych i kreatywnych, tworzeniu strategii marki.

Wykłada:

Design Thinking

Zarządzanie zespołami kreatywnymi Od Gallupa do Love marku


F14 Agnieszka Kwaśniewska


Agnieszka Kwaśniewska

Chief Strategy Officer w Saatchi&Saatchi IS

Od wielu lat w branży doradztwa marketingowego. Specjalizuje się w projektach z zakresu strategii marek na różnych etapach ich życia oraz strategii implementacji. Pracowała m.in. dla Deutsche Bank, Bank BPH, Millennium Bank, BNP Paribas, Lotos, Merck, GSK Novartis, Mondelez, Wedel, Bahlsen, Kruszwica, Mastercook, Microsoft, LPP, Atlantic, IKEA, Tyskie.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F15 Rafał Lampasiak

Rafał Lampasiak

  Strategy Director, MullenLowe Warsaw

Posiada 14-letnie doświadczenie w strategicznym planowaniu i budowaniu marek, zdobyte m.in. w Havas Worldwide Warsaw, 180 Heartbeats + Jung von Matt, TBWA.

Realizował projekty dla lokalnych i międzynarodowych klientów: Adidas, Axa, VISION EXPRESS, Ikea Centres Polska, Mars, NC+, Nivea, Onet, Opel, VW, Peugeot, UPC. Laureat konkursów: Effie, KTR czy Innovation.

Wykłada:

Storydoing


F16 Katarzyna Lejman

Katarzyna Lejman

Adwokat w Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej i w prawie cywilnym. Doradza w zakresie prawa autorskiego, prawa znaków towarowych i prawa

konkurencji, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów związanych z prowadzeniem e-biznesu i z reklamą. Posiada bogate doświadczenie w problematyce praw konsumenta, ze szczególnym uwzględnieniem usług świadczonych

na rzecz konsumentów za pośrednictwem Internetu.

Wykłada:

Wykorzystanie cudzych utworów w reklamie


F17 Arkadiusz Łoś

Arkadiusz Łoś

Brand Consulting & CI Director w Dragon Rouge

Zajmuje się kreowaniem marek i komunikacją. Prowadził projekty budowania strategii marki oraz kompleksowe projekty transformacyjne m.in. dla Nest Banku, Inter Cars, ING Banku Śląskiego, Onet, Eurocash, BGŻ BNP Paribas, Kazara, BGK, Black Red White, PGNiG, Porta Drzwi, Topex, Ghelamco Poland i wielu innych.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F18 Piotr Łukasiewicz

Piotr Łukasiewicz

Senior Consultant w Kantar Millward Brown

Doktor nauk społecznych, badacz stylu życia. W latach 1994-2008 dyrektor planowania strategicznego w McCann.

Specjalizuje się w strategii i komunikacji marek oraz w analizach kulturowych, w tym trendach. Prowadzi

warsztaty strategiczne na temat insightów, pozycjonowania i nowych produktów.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


 F19 Edyta Mańturzyk

Edyta Mańturzyk

CFO w Young & Rubicam Polska

Od 12 lat Dyrektor Finansowy w spółkach Grupy Young & Rubicam Poland. Odpowiedzialna za finanse, księgowość, administrację IT i HR.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywała w takich branżach jak: retail, digital, bankowość inwestycyjna, spółki z obszaru medycznego.

Wykłada:

Finanse i negocjacje w kampanii reklamowej


F20 Marta Marczak

Marta Marczak

Szef Zespołu Strategii Marki w PwC

Socjolog, strateg marketingowy. Badając zmieniające się zjawiska kulturowe oraz potrzeby konsumentów wspiera budowanie silnych, angażujących marek. Doświadczenie zdobywała jako Brand Manager w firmie spożywczej, następnie jako strateg i partner w Stratosferze, obecnie w PwC odpowiada za Zespół Strategii Marki.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


 F21 Adam Nowakowski

Adam Nowakowski

  Creative Agency Partner CEE w Facebook

Związany z reklamą od 1999 roku, gdy zasilił dział obsługi. Jako strateg pracował na rzecz marek Warta i Kredyt Bank, a potem Axa Direct, Snickers, M&M’s, Wrigley’s, Lay’s, Lech oraz SOS Wioski Dziecięce. Odpowiedzialny za obsługę strategiczną marek Eurobank, Orange, Kaufland, IQOS, Samsung i Fairy, a w przeszłości T-Mobile, Castorama, PZU, Axa i Heineken.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F22 Marcin Olkowicz

Marcin Olkowicz

Knowledge Consultant SAR, trener, konsultant ds. rozwoju, edukator, wykładowca akademicki

W praktyce zawodowej łączy 25-letnie doświadczenia z pracy w komunikacji (zarówno po stronie firm, jak i agencji) z pasją zawodu trenera i konsultanta. Zaraża entuzjazmem, zachęca do myślenia, inspiruje, zaprasza do samodzielnych poszukiwań. Lubi ludzi i wierzy w rozwój.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki
Skuteczna prezentacja pomysłu
Zarządzanie Projektami w Komunikacji


F24 Katarzyna Piwowarczyk-Atys

Katarzyna Piwowarczyk-Atys

Deputy Country Marketing Director w IKEA

Od kilkunastu lat w branży, po stronie marketerów, agencji reklamowych i badawczych. Najbardziej ciekawią ją niestandardowe podejścia  w komunikacji, sprytne sposoby na zwrócenie na siebie uwagi przez markę, lubi też być zaskakiwana wynikami badań, które zmieniają utarty tok myślenia.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F25 Małgorzata Poławska

Małgorzata Poławska

Qualitative R&D Manager w Kantar Insight

Socjolog i badacz rynku. Zajmuje się konsultacją oraz prowadzeniem nowatorskich projektów, procesami standaryzacji i wdrażania metodologii, zarówno ilościowych jak i jakościowych. Odpowiadała za opracowanie i wprowadzenie zestawu nowatorskich technik projekcyjnych we wszystkich europejskich biurach Millward Brown.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F26 Michał Rutkowski

Michał Rutkowski

Marketing Director w Agora SA

Ponad 20 lat doświadczenia w marketingu, ponad 10 lat w mediach i marketingu internetowym, m.in. jako Dyrektor Strategiczny DDB Warszawa, Dyrektor Zarządzający Tribal DDB, zastępca Dyrektora Generalnego Grupy naTemat, Dyrektor Marketingu i Strategii Marki Gazeta.pl. Pracował m.in. dla McDonald’s, Unilever, Johnson&Johnson, Allegro, Orange, Tyskie, Finlandia Vodka, PKO BP, Ekstraklasa SA.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F27 Marcin Samek

Marcin Samek

  Strategy&SoMe Director w McCann Worldgroup

Wcześniej pracował m.in. w Havas Worldgroup Warsaw i w Agencji Reklamowej S4.

Obecnie współtworzy strategie marketingowe takich marek jak Mastercard, KFC, Wyborowa, Coca-Cola czy Bank Pekao, a wcześniej m.in. Permen, Peugeot, Książęce, Delicje, czy Praktiker.

Wykłada:

Praca z briefem agencyjnym, kreatywnym, klienckim i marketingowym

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F28 Zuzanna Skalska


Zuzanna Skalska

Founding Partner w 360Inspiration

Pracowała m.in. w Philips Design i w studiu VanBerlo. Od 2007 roku tworzy 360Inspiration - markę specjalizującą się w analizie trendów w obszarze innowacji, designu i rozwoju biznesu. Od 2003 roku w Dutch Design Week w Eindhoven. Wykładowca na Uniwersytecie TU/e w Eindhoven i na Parsons School of Design w Nowym Jorku oraz School of Form w Poznaniu.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F29 Danuta Skarbek

Danuta Skarbek

IT Manager w Potential Project - Focused Minds

Od 17 lat zdobywa i dzieli się wiedzą z zakresu zarządzania projektami, produktem i IT z klientami z sektora technologii, lokalizacji oraz mediów. Stworzyła zespół ponad 160 PMów, zbudowała Project Management Office.

Wspiera zespoły w ukierunkowaniu na słuchanie potrzeb klienta oraz dostarczanie rozwiązań w podejściu agile oraz lean. Certyfikaty Six Sigma Green Belt, Agile PM, PMP. Absolwentka ALK Coaching Profesjonalny.

Wykłada:

Zarządzanie Projektami w Komunikacji


F30 Grażyna Skarżyńska

Grażyna Skarżyńska

Współzałożycielka Good Company

Doświadczenia zawodowe zdobywała w PepsiCo Poland, następnie jako Strategic Director BBDO Warszawa odpowiadała za strategię m.in. dla: mBank, Multibank, GE Money Bank, Bayer, P&G, Mars Polska, PepsiCo. Współzałożycielka agencji Albert Lumberjacker i firmy Good Company. Członek Komitetu EFFIE, członek Rady Reklamy. Juror Young Media Lions oraz Ad Venture (EACA).

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


 F31 Michał Sobolewski

Michał Sobolewski

Dyrektor Marketingu w Play

Kieruje ofertą dla klientów indywidualnych, digitalizacją i marketingiem internetowym. Odpowiadał m.in. za wprowadzenie na rynek ofert nielimitowanych, oferty rodzinnej i duety oraz aplikacji Play24. Wcześniej zarządzał ofertą abonamentową i rozwojem klientów w Orange. Wprowadzał na rynek ubezpieczenia direct w Aviva Polska. Odpowiadał za wprowadzenie na rynek mBanku.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


F32 Magdalena Spisak

Magdalena Spisak

Procurement Consultant

Prowadzi szkolenia z obszaru dobrych praktyk przetargowych dla agencji, jak i klientów. Odpowiada w SAR m.in. za Dialog Branżowy Reklamodawca-Agencja. Realizowała przetargi reklamowe i projekty optymalizacji kosztów m.in. dla: BNP Paribas, Bacardi-Martini, Bakalland, Eko-Park, Pekaes/ Kulczyk Investments SA, SABMiller, Konfederacji Lewiatan.

Wykłada:

Finanse i negocjacje w kampanii reklamowej


F33 Marek Staniszewski

Marek Staniszewski

Założyciel Heuristica

Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych agencjach kreatywnych oraz marketingu Canal+. Prowadził zajęcia m. in. w: ICAN Institute – HBP, WSKiM im. J. Giedroycia, SMR przy Akademii L. Koźmińskiego. Juror w takich konkursach jak Effie, Superbrands, IAB Creative Showcase, Innovation, Ad Venture. Członek Rady Ekspertów THINKTANK i Superbrands.

Wykłada:

Metody twórczego myślenia
Zarządzanie marką w praktyce Insighty i archetypy
Zasady wdrażania strategii marki


F34 Jacek Studziński


Jacek Studziński

Senior strategy planner w Isobar Polska

Strateg z ponad 18-letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w agencjach TBWA, G7, Grey Group i Leo Burnett oraz 180heartbeats + Jung v. Matt. Realizował projekty dla takich firm jak AXA, Chipita, Credit Agricole, Cropp Clothing, Ferrero, Heineken, Mars (Twix, Dove, Pedigree, Chappi, KiteKat), Nivea, Orange, SAB Miller i T-Mobile.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki


 F35 Anna Surdyk

Anna Surdyk

Program i Project Manager w Grupie 4finance

Zarządza globalnymi projektami w obszarze marketing/ digital. Od 8 lat związana z branżą finansową i farmaceutyczną. Posiada w swoim portfolio wdrożenia w krajach Europy, Ameryki Płn. i Płd oraz Azji. Aktualnie kieruje wdrożeniem Global Data Protection Regulation (GDPR). Project Manager w Grupie 4finance. Realizowała projekty z zakresu Marketing Technology w 14 krajach wchodzących w skład Grupy 4finance.

Wykłada:

Zarządzanie Projektami w Komunikacji


asasa

Monika Szalaty

Aktorka, logopeda, trener biznesu. Ukończyła z wyróżnieniem PWSFTviT w Łodzi (dyplom – 1992) i  Podyplomowe Studia  Logopedyczne na APS w Warszawie (dyplom 2017). Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET (2011). Występowała w Teatrze im. Bogusławskiego w Kaliszu (1992-1998). W latach 1998-2009 aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu. Zagrała ponad 40 ról teatralnych. Występuje w serialach ( m.in. „Barwy szczęścia” „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki”, „Druga szansa”)i filmach fabularnych. Dubinguje kreskówki i gry komputerowe. Od 2008 prowadzi szkolenia z zakresu przygotowania do wystąpień publicznych, autoprezentacji, sztuki przemawiania, emisji i higieny głosu. Prowadziła  zajęcia z Prezentacji Publicznych w  Collegium Civitas  oraz School of Form. Współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR,  Grupą SET, Centrum Mowy i Ruchu ELF, Ośrodkiem Szkolenia BHP.

Systematycznie wzbogaca swoja wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

We wszystkich obszarach aktywności zawodowej zajmuje się szeroko pojętą kulturą słowa i różnymi aspektami komunikacji międzyludzkiej.

  


F36 Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Prezes agencji brandingowej MIDEA

Ceniony mówca publiczny. Wykładowca studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej, studiów podyplomowych AGH w Krakowie, WSAiB w Gdyni. Pracował i pracuje min. in. dla Leroy Merlin, Grupy Allegro, Diners Club, Agory, HBO, LOT-u, Avonu, Banków BGŻ, ING, BPH SA, Orange, Rzetelnej Firmy, Credit Agricole, Money.pl.

Wykłada:

Storytelling – angażująca opowieść w marketingu
Copywriting – perswazja słowem

 


 F37 Antoni Trela

Antoni Trela

Senior Brand Consultant w CPC Brand Consultants

Ukształtowany zawodowo przez 10 lat pracy z ludźmi mądrzejszymi od siebie i pobyt w Miami Ad School San Francisco. Specjalizuje się w projektach opracowania strategii pozycjonowania marki oraz strategii komunikacji marek. Prowadził projekty dla takich Klientów jak Play, Avon, Aviva, CEDC, Grupa Żywiec, Philips, Canon, Credit Agricole, czy Allegro.

Wykłada:

SSM Strategia i Komunikacja Marki

 


F38 Łukasz Turkowski

Łukasz Turkowski

Media Director & Partner w Gameset- gaming & esport marketing

Laureat m.in. pierwszej złotej Facebook Award - za użycie mediów i danych. Wcześniej związany z agencją reklamową DDB&tribal i OMD, gdzie odpowiadał za digital marketing, strategie mediowe, zakup i planowanie mediów, e-commerce i technologie. Obecnie rozwija pierwszą agencję marketingu gamingowego.

Wykłada:

Marketing w grach

SMI Marketing Interaktywny

 


F39 Zuzanna Warowna-Toruńska

Zuzanna Warowna-Toruńska

Właścicielka firmy doradczej Concept Spot

Doradca biznesowy i sparing partner dla kadry zarządzającej. Przed otwarciem własnej działalności związana z branżą reklamową – m.in. na stanowisku dyrektor zarządzającej Grupy Ogilvy w Polsce. Współpracowała z takimi klientami jak Decathlon, Kompania Piwowarska, McDonald’s, Philips, PKO Bank Polski, PZU. Juror i członek komitetu konkursu efektywności komunikacji Effie, prelegent i szkoleniowiec. Współtwórca Białej Księgi Branży Komunikacji Marketingowej. Mentor w programie „Technologia w spódnicy”. Wykładowca SGH (Podyplomowe Studia Reklamy, „CSR. Podstawy”). Absolwentka SGH na kierunku zarządzanie i marketing.

Wykłada:

Przedsiębiorczość na etacie

 


F41 Łukasz Zaleśny

Łukasz Zaleśny

Consumer Experience Strategy Director w Starcom

Entuzjasta wykorzystania myślenia strategicznego i technologii w obszarze Branded Customer Experience. Od ponad 12 lat zajmuje się komunikacją marek i reklamą, pracował m.in. w Gadu-Gadu, E-Graphics (TBWA), ACR (Grupa K2) i Zenith Optimedia. Współpracuje z markami z wielu kategorii: kosmetyki, finanse, FMCG, DIY, IT, OTC.

Wykłada:

Marketing oparty na danych
Projektowanie doświadczeń klienta